پیام فرستادن
خانه

Guangzhou Jinweixin Excavator Parts Co., Ltd. کنترل کیفیت

چت IM آنلاین در حال حاضر
نظرات مشتریان
شروع به کار با این شرکت از سال 2016، خدمات عالی، مردم آگاه و کمک کننده هستند. آنها همیشه محصولات جدید با قیمت رقابتی اضافه می کنند.

—— سوفیا

شرکت فوق العاده ای برای کار، آنها خدمات خوب، حمل و نقل خوب و ارسال به موقع دارند. من به همکاری با آنها ادامه خواهم داد.

—— آلن

مشخصات QC

ما سیستم کنترل کیفیت (QC) خودمان را داریم علاوه بر استاندارد ISO9001 ، در هر کارگاه 3 نقطه چک وجود دارد و قبل از اینکه همه قسمت ها به کارگاه بعدی بروند کیفیت ، سرپرست فوق آخرین بازرسی را انجام می دهد و گواهینامه را بر روی قطعات.

 

 

Every company deeply understand that quality is the basic weapon for an enterprise to win. هر شرکتی عمیقاً درک می کند که کیفیت سلاح اساسی برای کسب و کار است. Quality is one of the factor that helped the business to achieve success, so we strive to provide qualitative business. کیفیت یکی از عواملی است که به کسب و کار برای رسیدن به موفقیت کمک کرده است ، بنابراین ما در تلاش هستیم تا یک تجارت کیفی را ارائه دهیم.

1. سؤال شما در رابطه با محصولات یا قیمت های ما در 24 ساعت پاسخ داده می شود.

ما به شما هر سؤالی را از اولین باری که از محصولات ما پرسیده می شود پاسخ خواهیم داد ، ما به شما پاسخ حرفه ای در مورد جزئیات برای هر محصول را ارائه می دهیم تا آنچه را که می خواهید بدانید به شما نشان دهد.

2. پرسنل مجرب و مجرب برای پاسخگویی به تمام سوالات شما به زبان انگلیسی مسلط.

وقتی در مورد استفاده برای محصول مشکلی دارید ، ما به شما آموزش حرفه ای تری می دهیم.

3. خدمات پس از فروش همیشه در راه است

در صورت بروز هرگونه مشکلی ، بهترین خدمات پس از فروش را به شما ارائه می دهیم .با این که محصولات از گارانتی خارج شده اند ، خدمات ویژه ای توسط شرکت ما ارائه می شود

اطلاعات تماس
Guangzhou Jinweixin Excavator Parts Co., Ltd.

تماس با شخص: Ms. Lynn

فکس: 86--17322064767

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما